Субота, 27.04.2024, 12:29

Шановні батьки!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року «Про запобіганню поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки № 1/9-154 від 11.03.2020 з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 у закладах освіти Гадяцької міської ОТГ, наказом Гадяцької міської ради та відділу освіти, молоді та спорту № 75 від 12.03.2020р. «Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу», освітній процес у закладі дошкільної освіти № 9 «Дзвіночок» Гадяцької міської ради буде призупинено з 13.03.2020 р. по 03.04.2020 р.

В цей період відвідування вихованцями закладу дошкільної освіти заборонено.

Шановні батьки!

Відповідно до рішення уряду від 25.03.2020 про продовження загальнонаціонального карантину, постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року «Про запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2»,  листа  Департаменту освіти і науки Полтавської обласної  державної адміністрації № 02.01-11/545 від 25.03.2020,  з метою запобігання поширенню  коронавірусу COVID-19 у закладах  освіти Гадяцької міської ОТГ, карантинні заходи у закладах освіти Гадяцької міської ОТГ продовжено до 24.04.2020 року.

Шановні батьки!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року «Про запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами від 22.04.2020),  з метою запобігання поширенню  коронавірусу COVID-19 у закладах  освіти Гадяцької міської ОТГ, карантинні заходи у закладах освіти Гадяцької міської ОТГ продовжено до 11.05.2020 року.

Шановні батьки!

З метою запобігання поширенню  коронавірусу COVID-19 у закладах  освіти Гадяцької міської ОТГ карантинні заходи у закладах освіти Гадяцької міської ОТГ продовжено  до 22.05.2020 року.

Шановні батьки!

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради від 29.05.2020 року №115 "Щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти"  ЗДО №9 "Дзвіночок"  відновлює свою роботу  з 01 червня 2020 року!

Шановні батьки!

Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 19)» у ЗДО № 9 «Дзвіночок» Гадяцької міської ради вводяться такі правила:

• з метою організації безпечної життєдіяльності  дітей ранковий прийом  у ЗДО № 9 «Дзвіночок» відбуватиметься з 7.30 до 8.30 ранку на території закладу.
  • Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратора або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот.
  • Вхід до приміщення закладу заборонений. Очікування на території повинно бути обмежено.
  • Буде проводитися  температурний  скринінг дітей  при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал.
  •  Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань:
  • при проведенні початкового температурного скринінгу – не допускаються до відвідування;
  • при поточному скринінгу – ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.
  • Протягом дня будуть проводитися протиепідемічні заходи (термометрія, навчання обробці рук антисептиком).
  • На період карантину у ЗДО № 9 «Дзвіночок» забороняється:

-використання багаторазових (тканинних рушників);

- використання м'яких іграшок;

- використання килимів з довгим ворсом;

- перебування у вуличному взутті в середині приміщення;

- проведення масових заходів за участю дітей з більш ніж однієї групи та за присутності глядачів (відвідувачів).

Дякуємо за розуміння!

Шановні батьки!

Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 року № 42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 19)»  та з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби у ЗДО № 9 «Дзвіночок» Гадяцької міської ради вводяться такі правила:

У своїй діяльності колектив закладу керується Постановою  Головного державного санітарного лікаря України від 23.04.2021 №4 "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Шановні батьки!

У 2021/2022 н. р. своїй діяльності колектив закладу керується Постановою  Головного державного санітарного лікаря України від 25.08.2021 №8 "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти  на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)".