Вівторок, 23.04.2024, 21:00

Заклад дошкільної освіти  №9 «Дзвіночок» комбінованого типу для дітей віком від 1 до 6(7) років Гадяцької міської ради Полтавської області функціонує з 1983 р.

Засновник: Гадяцька міська рада.

Дитячий садок «Дзвіночок» розрахований на 123 місця.

Мережа закладу становить 6 груп: 2- ясельних; 5- дошкільних, з них - 2  інклюзивних, 1 санаторна.

Очолює колектив ЗДО  – директор Паньківська Наталія Андріївна.

Педагогічний колектив  ЗДО №9«Дзвіночок» забезпечує повноцінне проживання дитиною кожного дня, при якому максимальною мірою задовольняються фізіологічні, пізнавальні, духовні, естетичні, комунікативні та інші потреби, запити, інтереси з урахуванням бажань, можливостей, здібностей і нахилів малюка. Освітній процес включає в себе різні види дитячої діяльності, в першу чергу ті, в межах яких відбуваються важливі вікові новоутворення, і сприятливі для подальшого розвитку кожної маленької особистості в усіх сферах життєдіяльності.

З 2001 року на базі закладу працює оздоровча група «Здоров’ячок», в якій функціонує оздоровчий комплекс зі спортивним залом, «сольовою кімнатою», кімнатою з фізіотерапевтичним обладнанням, плавальним та сухим басейнами. Тут проводяться загартовуючі, профілактичні процедури, масажі, кварцування, також на території  ЗДО функціонує літній басейн для купання.

В 2010 році на базі закладу введена інклюзивна освіта для дітей з обмеженими можливостями. У групах загального розвитку перебувають діти з особливими потребами, що дає змогу соціалізації цих дітей, розвитку їх комунікативних здібностей. З ними працюють вихователі, асистенти вихователя, дефектолог, практичний психолог, медичні працівники.

В 2011 році за рішенням відділу освіти Гадяцької райдержадміністрації створено санаторну групу  для дітей з частими та тривалими простудними захворюваннями.

Працівники закладу дошкільної освіти роблять все для того, щоб виховати гармонійно розвинену, впевнену в собі, цілеспрямовану особистість.

Наша адреса – Полтавська область, місто Гадяч, вул. Полтавська, 119-а.

Телефон – 2-25-08

E-mail: dnz9dzvinochok@meta.ua

Територія обслуговування ЗДО №9 "Дзвіночок":

вул. Полтавська (від буд. 88 до кінця);

вул. Волгоградська;

вул. Тельмана (від №30 до кінця);

вул. Коцюбинського;

вул. Першотравнева з провулками;

вул. Степаненка;

вул. Духова;

вул. О. Пчілки;

правий бік вул. Ярової;

с. Малі Будища.

Заклад дошкільної освіти  укомплектований педагогічними кадрами: 1 директор, 1 вихователь-методист, 1 практичний психолог,10 вихователів, 1 керівник музичний, 1 інструктор з фізичної культури, 1 асистент вихователя.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

Кваліфікаційний

рівень

педагогів

На початок

2021-2022 н. р.

Кільк. педагогів

Всього 17

Вища категорія

5,7 %

І категорія

ІІ Категорія

Спеціаліст

Базова вища (11 розряд)

Педагогічне звання «Вихователь-методист»

Правила прийому до дитячого садка

Якщо Ви вибрали наш дитячий садочок

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

Групи в ЗДО комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освіти  державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини із закладу здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у  закладі  дошкільної освіти даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація ЗДО письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Для зарахування дитини до  закладу дошкільної освіти  № 9 "Дзвіночок" необхідні наступні документи:

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють що до влаштування дитини до ЗДО.

2. Довідка про стан здоров'я дитини.

3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма 063-0).

4. Ксерокопію свідоцтва про народження дитини.

5. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують.

6. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.