Четвер, 28.03.2024, 13:40

2021 - 2022  навчальний рік

Пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік:

1.Формування мовленнєвої компетенції дошкільників шляхом інтеграції різних видів діяльності

2.Використання інноваційних технологій у формуванні екологічної свідомості дітей дошкільного віку.

3.Створення сприятливих умов для збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, формування здорового способу життя та активної життєвої позиції щодо власної безпеки.

4. Спрямувати діяльність педагогічного колективу на підвищення ефективності співпраці закладу дошкільної освіти та сім'ї.

2020- 2021 навчальний рік

Пріоритетні завдання ЗДО № 9 "Дзвіночок"на 2020/2021 навчальний рік:

2.Забезпечення якісної дошкільної освіти дітей шляхом упровадження інновацій у освітній процес

2019- 2020 навчальний рік

Пріоритетні завдання ЗДО № 9 "Дзвіночок"на 2019/2020 навчальний рік:

1.Створення сприятливих умов для збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, формування здорового способу життя та активної життєвої позиції щодо власної безпеки.

2. Організація освітньої роботи з дітьми на засадах особистісно-організованого діяльнісного, інтегрованого підходів шляхом застосування інноваційних технологій.

3.Удосконалювати роботу щодо формування мовленевої компетентності дітей дошкільного віку шляхом використання новітніх освітніх технологій.

4. Спрямувати діяльність педагогічного колективу на підвищення ефективності співпраці дошкільного закладу та сім'ї.

5.Якісна підготовка дітей до навчанні в школі: спільність в роботі ЗДО – школа (комунікативно-мовленнєвий та інтелектуальний розвиток).

2018/2019 навчальний рік

Пріоритетні завдання на 2018/2019 навчальний рік:

1. Створення сприятливих умов для збереження та зміцнення здоров’я дітей дошкільного віку, формування здорового способу життя та активної життєвої позиції щодо власної безпеки.
  3. Розвиток мовленнєвих та комунікативних вмінь дошкільників через інтеграцію різних видів діяльності»
  4. Якісна підготовка дітей до навчанні в школі: спільність в роботі ЗДО – школа (комунікативно-мовленнєвий та інтелектуальний розвиток).

2017-2018 навчальний рік

Пріоритетні завдання ДНЗ №9 «Дзвіночок» на 2017–2018 навчальний рік

3. Формування екологічної компетентності з допомогою розвивально-оздоровчих технологій.
  4. Формування мовленнєвої компетенції дошкільників засобами ознайомлення дітей з довкіллям
  5. Підвищення фахової компетентності та професійної майстерності педагогів шляхом удосконалення якості методичного супроводу учасників навчально-виховного процесу, модернізації форм методичної роботи з педкадрами
  6. Якісна підготовка дітей до навчанні в школі: спільність в роботі ДНЗ – школа (комунікативно-мовленнєвий та інтелектуальний розвиток).
  7. Національно-патріотичне виховання дошкільників.